Audit

webu a PPC kampaní

JAK DĚLÁME AUDIT WEBU A PPC KAMPANÍ

Nabízíme audit webu a PPC kampaní pro firmy i živnostníky, kteří si nejsou jistí, zda jejich online kampaně fungují správně. Ať už si spravujete kampaně a web sami a nepatříte mezi specialisty v online marketingu, nebo Vám kampaně spravuje jiná agentura, řekneme Vám, kde je prostor pro zlepšení. Tímto způsobem jsme pomohli mnoha malým i středně velkým webům bez dalších velkých nákladů.

Na první schůzce domluvíme rozsah auditu a na základě toho připravíme nabídku. Následně napojíme naše systémy na Váš Google Analytics, Google Ads, Sklik, Business manager od Facebooku, Mergado atd., dle toho, co používáte. Projdeme nastavení Vašich systémů, nastavení jednotlivých kampaní a vyhodnotíme jejich výkonost. Zanalyzujeme kvalitu Vaší webové stránky a zkontrolujeme feedy pro jednotlivé systémy. Předložíme kroky, které povedou k jejich zlepšení a pokud to bude možné, navrhneme další možnosti, které pomohou ke zvýšení prodeje. Pak už bude na Vás, zda je realizujete sami nebo s námi.

Pamatujte, že kvalitně nastavené PPC kampaně nemohou zachránit špatně napsaný web. Proto je vždy nutné na začátku provést alespoň základní analýzu webu a on-page a off-page faktorů.

Audit webu a PPC kampaní

  • Analýza nastavení všech reklamních systémů včetně zabezpečení
  • Analýza webu a napojení všech systémů na web
  • Revize všech kampaní a reklamní strategie komplexně
  • Pro všechny nalezené problémy navrhneme postup řešení
  • Navrhneme možná zlepšení a spočítáme jejich finanční náročnost